fbpx

LIQUICITY PRAGUE INFO

PODMÍNKY VSTUPU

Návštěvníci musí splnit jednu ze čtyř podmínek (Covid pass, popř. písemné potvrzení):

1. Dva týdny od druhé dávky očkování
2. Do 180 dní od prodělání COVID-19
3. Negativní antigenní test ne starší než 2 dny
4. Negativní PCR test ne starší než 6 dní 

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Na místě budou vstupenky dostupné za 800,-.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 21:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

APLIKACE
I letos jsme pro vás ve spolupráci s Woow připravili aplikaci, kde si můžete sestavit vlastní line up a dostávat upozornění na nadcházející sety, podívat se na mapu.

SLEVY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

VSTUP & AKREDITACE
Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 21:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z Liquicity merchandise.

Akreditace se otevřou ve 20:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

PLATBY V AREÁLU
V celém areálu se dá platit jak v hotovosti – českými korunami i eurem, tak i kartou.

OBČERSTVENÍ
V areálu najdete dostatek barů s nealko i alko drinky. Upozorňujeme, že na akci nebude stánek s jídlem a proto doporučujeme se dobře najíst. 

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Po opuštění areálu vstupenka pozbývá platnosti / páska bude odstraněna.

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč/noc (+100 Kč záloha na klíček). K dispozici bude také šatna a to 40 Kč/kus a batoh 60 Kč/kus.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

MERCHANDISE
Na akci vás bude čekat stánek s Liquicity merchandise. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

OZVUČENÍ
Liquicity Hall bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od L’Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

KOUŘENÍ
V halách výstaviště v Holešovicích je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha vnitrobloku u chill out zóny.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Výstaviště je umístěno na lince tramvají 6, 12, 17, 93, 94 ve stanici „Výstaviště Holešovice“.  Nejbližší stanice metra jsou „Vltavská“ a „Nádraží Holešovice“ na lince „C“. Po vystoupení z Vltavské jeďte jakoukoliv tramvají na Strossmayerovo náměstí a z něj tramvají 6 nebo 17 do stanice Výstaviště Holešovice. Z Vltavské jezdí též přímý spoj tramvají č. 12. Po vystoupení ze stanice metra „Nádraží Holešovice“ nastupte na tramvaj číslo 6, 12, nebo 93, 94 a jeďte směr Výstaviště Holešovice. Po vystoupení na Výstavišti stačí jít cca 200 metrů pěšky areálem výstaviště kolem až k Malé sportovní hale. Parkování pro auta je možné v areálu Výstaviště za poplatek na celou noc, nebo na smíšených parkovacích zónách v blízké čtvrti.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

  • Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.
  • Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí.
  • V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.
  • Dbejte na svou osobní hygienu a používejte dezinfekční gely.